Úvodní informace

Ve středu 21.9.2016 se naši žáci připojili k dobrovolníkům Knoflíkového dne. Cílem sbírkové akce byl výběr finančních příspěvků do zapečetěných pokladniček na pomoc dětem, dospělým i seniorům v nelehké životní situaci prostřednictvím odborných služeb Krizového centra Jihlava.

 

 

 

 

 

 

 

Pěvecký sbor naší školy pod vedením pana učitele Bohdana Sroky zazpívá na Masarykově náměstí v Jihlavě dne 5.10. 2016 ke Dni sociálních služeb. Informace o programu zde.

 

Zveme vás na divadelní představení Labutí jezero a Tosca v ND Brně.

Zájemci, přihlaste se Soně Jurkovičové do konce září 2016.

Info zde

 

Nově naše škola otevírá  obor ošetřovatel. Tříleté střední vzdělání s výučním listem - večerní forma.

Zahájení výuky pro všechny přihlášené do oboru ošetřovatel bude 8. 9. 2016 v 15:00

ošetřovatel.pdf, přihláška.pdf, přihláška.xls

Naše škola připravuje studenty pro práci s lidmi, ať už jsou to děti nebo dospělí, kteří potřebují zvláštní péči. Jde tedy jednak o přípravu pro práci v dětských zařízeních a v sociálních ústavech, jednak o základní přípravu na další (vysokoškolská) studia zejména učitelských směrů.

 

Náš školní vzdělávací program je ve srovnání s jinými úzce specializovanými školami podobného zaměření koncipován široce a dává našim absolventům možnost pracovního zařazení a dalšího studia nejen v oblasti sociální a ve školství, ale též ve zdravotnictví a v administrativě.

Další informace najdete v sekcích ZÁJEMCI a O ŠKOLE.

telesne_postizeni

PřílohaVelikost
Foto-náměstí-sm.JPG26.35 KB